Eesti Montessori Ühingu suvepäevad

Eesti Montessori Ühingu suvepäevad

28.07.2018 12:00 - 29.07.2018 12:00

Toolse Puhkeküla, Toolse, 45443 Lääne-Viru maakond


Kõik Eesti Montessori pered, tuleme kokku, et tutvuda ja mõnusalt koos aega veeta!

Suvepäevad on suunatud eeskätt Eesti Montessori ühingu liikmetele peredega, kuid oodatud on ka teised Montessori-huvilised.

Suvepäevad toimuvad looduskaunis Toolse puhkekülas, kus meri on jalutuskäigu kaugusel ning avastamist ootab Toolse ordulinnus.

Alustame laupäeval, 28. juulil kell 12.00. Toolse puhkekülas on võimalik ööbida kas puhkemajas, väikestes kämpingumajakestes (3-kohalised) või miks mitte ka telgis. Orienteeruv kestus on pühapäeval kella 12-ni, aga võimalik, et ilusa ilma korral korraldame pärast seda väikese ühismatka, et ei peaks kohe minema kiirustama. 

🐌 Saame tuttavaks! 
Omast kogemusest saame öelda, et Montessori inimesed on kõige toredamad inimesed maailmas. Koos veedetud aeg on alati nii nauditav ja inspireeriv. See on meil suurepärane võimalus tutvuda mitte ainult nendega, kes elavad lähedal, vaid peredega tervest Eestist, et vahetada kogemusi, jagada nii rõõmusid kui ka muresid. Koos saame targemaks ja paremaks! Väga ootame terveid peresid. Tulemas on nii emad kui ka isad ja muidugi lapsed igas vanuses.

👨‍🍳 Lapsed teevad tööd!
Nagu ikka Montessori lastega, teeme koos süüa ja hoolitseme oma keskkonna eest. Tulevad ka põnevad tegevused igas vanuses lastele. (Aga peame meeles, et oma laste eest vastutab ikka lapsevanem, me ei korralda lastehoidu.)

👩‍🎓Õpime targematelt! 
Et see aeg oleks meie kõigi jaoks väga kasulik, on tulemas ka Eesti targemaid - Heili Veetamm, kellel on 3–6 a vanuserühma Montessori-alane haridus; Kerli-Kristi Allikvee, kes on AMI haridusega Montessori õpetaja vanusele 3–6 a; Kristi Chapuis (end Vene) on AMI haridusega Montessori õpetaja nii 3–6 kui ka 6–12 a vanusele. Õhtust vestlusringi viib läbi Tanel Jäppinen.

👨‍👩‍👧‍👦  Mõnus aeg koos perega!
Toolse puhkekülas on nii saun kui ka grillimisvõimalused, meri lähedal ja ilus loodus, lastele ka väike mänguväljak. Ootame teid!

Hinnakiri:
25 eur – osalustasu perele, kus 2 täiskasvanut.
20 eur – osalustasu perele, kus 1 täiskasvanu.
Lisaks ööbimine: 15 eur voodikoht. (Kämpingumajake 3 voodiga: 45 eur).
Telgis: tasuta.
Söök: orienteeruvalt 5 eur/söögikord täiskasvanu kohta (lapsed erihinnaga)

Registreerida saab siin!