“Üks õppemeetodi veatuse näitajaid on lapse õnnelikkus.”

Maria Montessori

Karen Pearce tuleb Eestisse koolitama

14. septembril toimub Tallinnas koolituspäev teemal “Lapse tähtis töö ja kuidas selleni jõuda”, mida viib läbi maailmatasemel Montessori koolitaja Karen Pearce Inglismaalt.

Lisainfo ja registreerimine

Eesti Montessori Ühingu suvepäevad toimusid juba teist korda

Eesti Montessori Ühingu liikmed perede ja sõpradega said juba teist korda kokku, et koos mõnusalt aega veeta ja kogemusi jagada. Suvepäevad toimusid 27.–28. juulil Junsi puhkekeskuses Viljandimaal. Sel aastal osales 31 peret - 60 täiskasvanut ja 58 last.

Sügisel avatakse Tartus Väikeste Teadlaste Maja

Tartus hakkab Montessori pedagoogika edendamiseks loodud ühing MTÜ Väikeste Teadlaste Maja alates 2019. a sügisest korraldama uutmoodi lapse ja vanema tunde ehk Montessori hommikuid.

Uudis

  • Karen Pearce tuleb Eestisse koolitama

    14. septembril toimub Tallinnas koolituspäev teemal “Lapse tähtis töö ja kuidas selleni jõuda”, mida viib läbi maailmatasemel Montessori koolitaja Karen...

Blogi

  • 10 Montessori põhimõtet

    Igal lapsevanemal on ettekujutus sellest, missugune vanem ta lapsele tahab olla, aga see kujutlus kipub argielus meelest minema. Olen kirja pannud...

Sündmus

Lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). See aitab veebisaidil meelde jätta sinu tehtud valikuid meie lehel. Lehte külastades nõustud sellega, et kasutame küpsiseid.
Loe lähemalt Nõustun