Stipendiumid AMI 3-6 juhendajakoolitusele!

Kahe Eesti piirkonna lapsevanemad ja haridusentusiastid on välja kuulutanud stipendiumikonkursid, et leida inimene, kes oleks motiveeritud osalema AMI 3-6 vanuserühma juhendaja väljaõppel ning hiljem alustama tööd Montessori lasteaiarühmas.

TARTU MONTESSORI KODU STIPENDIUMIKONKURSS

  • Kas Sa tunned, et laste loomulik uudishimu on uute teadmiste omandamisel võtmetähtsusega?
  • Sind paelub Montessori meetod?
  • Sul on kõrgharidus ja oled motiveeritud õppima Riias või Soomes?
  • Sa näed enda tulevikku Tartus?

Ootame stipendiumile kandideerima enesearengust huvitatud inimest, kes tahab toetada 3-6 aastaste laste arenguteed.
Uuri lähemalt koolituste kohta siit: https://www.montessori-institute.lv/ami-diploma-courses ja https://montessorikoulutus.fi/kou.../ami-3-6-diploma-course/

Kandideerimise tähtaeg: 1.12.2022
Kandideerimiseks on vajalik CV ja motivatsioonikiri. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

MONTESSORI KIILI VALLAS MTÜ STIPENDIUMIKONKURSS

MTÜ Montessori Kiili vallas soovib luua autentset Montessori lasteaiarühma 3-6-aastastele lastele.
Toetame Kiili loodava Montessori lasteaiarühma tulevase juhendaja õpinguid AMI 3-6 koolitusel Soomes (2. jaanuar 2023 - 12. juuli 2024). Täpsema info koolituse ja stipendiumitingimuste kohta leiad SIIT. Kandideerimistähtaeg on 1. detsember 2022.
Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisaküsimustele saad vastuse samalt aadressilt või helistades +372 51928388 (Janell Assmann).