MTÜ Montessori Kool kuulutab välja KAKS stipendiumikonkurssi

1. septembril 2022 alustab tööd Montessori Kool, mis toimetab Rocca al Mare kooli õppekeskusena. Kooliklassis hakkab õppima 20-22 last vanuses 6–9-aastat, neid juhendab AMI 6–12 koolituse läbinud Kadre Saar ning klassis on abiõpetajana tööl Montessori 6–12 assistendikursuse läbinud Katarina Papp. Kooliklass tegutseb esimesel õppeaastal Haaberstis, Arigato majas.

Järgmistel õppeaastatel näeme kooli kasvamas - liituvad lapsed Montessori lasteaedade rühmadest ning tööd alustavad uued väljaõppega Montessori juhendajad.

Otsime erakordset inimest, kelle kutsumus on asuda tööle Montessori klassi juhendajana ning kes on valmis võtma vastu väljakutse alustada õpinguid juhendajakoolitusel juba eeloleva õppeaasta alguses. Kas see võid olla Sina?!Üks stipendium läheb õppijale Itaalias!

AMI 6–12 vanuserühma juhendajakoolitus toimub Bergamos, Itaalias, täpsem info koduleheküljel: https://www.montessoribergamo.it

Õpe Itaalias algab 1. septembril 2022 kohapeal päevaõppena, ees seisab intensiivne tööperiood, mis sisaldab loenguid, praktikaid, iseseisvaid töid ning eksameid. Koolitus lõpeb järgmise aasta suvel ning alates 2023. a sügisest ootame Sind tööle Montessori kooli Tallinnas.

Kandideerimise tähtaeg: 20. juuniTeine stipendium läheb õppijale Hispaanias!

AMI 6–12 vanuserühma juhendajakoolitus toimub Gironas, Hispaanias, täpsem info koduleheküljel: http://www.masteramimontessoriudg.com/en/master-guia-ami-montessori-primaria.html  

Õpe Hispaanias algab 22. augustil 2022 12-päevase õppemooduliga, millele järgnevad distantsõppe- ja kontaktõppemoodulid, praktikad, iseseisvad tööd ning eksamid. Koolitus lõpeb 2024. aasta alguses ning sügisel ootame Sind tööle Montessori kooli Tallinnas.

Kandideerimise tähtaeg: 12. juuniMTÜ Montessori Kooli stipendium katab koolituse maksumuse - ca 11 000€ Itaalias, ca 12 000€ Hispaanias. Lisanduvad kulud on osaleja kanda (elamiskulud, transport, vajalikud raamatud).

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on eelnev kõrgharidus ja näed end tulevikus Montessori kooliklassis juhendajana töötamas. Eelise annab omandatud või omandamisel magistrikraad (ei pea olema haridusvaldkonnas).
 

Anna kindlasti oma huvist ja lisaküsimustest märku esimesel võimalusel! Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Ootame Sinuga tutvumist!