Koolituspäev: Simone Davies "Montessori ja väikelaps"

Koolituspäev: Simone Davies "Montessori ja väikelaps"

21.10.2018 10:00 - 17.30

BLISS konverentsikeskus, Mustamäe tee 17, Tallinn

 

Kui oled mitu korda kuulnud sõna Montessori ja tahaksid lõpuks teada, mida see päriselt tähendab, siis on see koolituspäev just sulle mõeldud!
Kui tahad teada, kuidas suhelda lapsega (olgu see sinu oma laps või mitu last lasteaias) nii, et sellest sünniks edukas koostöö ja austav suhe, siis tule loenguid kuulama!
Kui sind huvitab, kuidas toetada lapse arengut, milliseid tegevusi talle pakkuda, kuidas sisustada keskkonda, et see oleks lapsesõbralik, siis oled õiges kohas!

Loenguid viib läbi Simone Davies – maailmakuulus Montessori õpetaja, tuntud blogi "The Montessori Notebook" ning hiljuti ilmunud ja kõrgelt hinnatud raamatu "The Montessori Toddler" autor. 

Kui oled juba Montessori lähenemisega kursis ning teemat varemgi uurinud, siis kindlasti tead, kui võrratult inspireeriv on Simone Davies ja kui suurepärane on võimalus tema kursusel osaleda.

Simone Davies on sündinud Austraalias, kuid nüüd juba mitu aastat elanud ja töötanud Hollandis. Ta on loonud seal Jacaranda Tree Montessori keskuse, kus toimuvad Montessori tunnid eri vanuses lastele. Lisaks koolitab ta lapsevanemaid, peresid ja teisi huvilisi, et aidata neil luua positiivsemat suhet oma lastega ning võimaldada lastel toetavas keskkonnas kasvada.
Tal endal on kaks last, praegu juba teismelised, kes on 12. eluaastani Montessori koolis õppinud. 

Ise ütleb ta nii: “Ma tahtsin leida viisi suhelda oma lastega sellisel moel, et ei peaks neid kamandama, ähvardama ega ära ostma. Ega neile vaba voli andma. Ja ma tahtsin, et kool oleks neile positiivne kogemus, mitte pelgalt kontrolltööde sooritamine, vaid et nad armastaks õppimist.
Montessori avastamine on mind väga palju aidanud ja mul oleks hea meel aidata ka teil omas kodus neist põhimõtetest rõõmu tunda.” 

Simone’il on rahvusvaheliselt tunnustatud AMI haridus ning ta on Montessori õpetajana töötanud rohkem kui 10 aastat.

Koolituspäev 21. oktoobril Tallinnas konverentsikeskuses Bliss (ruum Küllus 3. korrusel):

10.00–10.30 saabumine, registreerimine
10.30–12.00 1. loeng “Mida tähendab Montessori”
12.00–13.00 lõuna
13.00–15.00 2. loeng “Suhtumine lapsesse: Montessori lähenemine”
15.00–15.30 kohvipaus
15.30–17.30 3. loeng “Kuidas luua ettevalmistatud keskkonda ja toetada väikelapse arengut (sh praktilised näited)”


Loengud toimuvad inglise keeles sünkroontõlkega eesti keelde!

Koolituspäeva hind on 60 eurot kuni 10.09.2018, al 11.09.2018 on hind 75 eurot. Osalustasu ei tagastata.

Konverentsikeskus Bliss asub Tallinnas aadressil Mustamäe tee 17. Maja kõrval on parkimisplats. Ühistranspordipeatus Välja (Mustamäe teel) asub kaheminutise jalutuskäigu kaugusel. Seal peatuvad trollid nr 1 ja 5 ning bussid nr 16, 26 ja 33. (Tallinnasse rongiga tulles vali troll nr 5: Balti Jaam  –  Välja. Bussiga tulles bussid nr 17 ja 23: Bussijaam – Hotell Olümpia; edasi buss nr 16: Hotell Olümpia – Välja.) Taksosõit bussijaamast Blissi maksab soodsamate firmadega ca 5 eurot (nt Reval takso tel.nr 1207, Saksa takso tel.nr 1316).

Kohvipaus on hinna sees. Lõuna pole hinna sees, aga Blissi maja 1. korrusel asub taimetoidubufee, lisaks on lühikese jalutuskäigu kaugusel Eks kaubamaja Maxima ning Merimetsa Selver, kus on bistroo Amps. 

Korraldab Eesti Montessori ühing
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine

Viimane päev üritusele registreerimiseks on 12.10.2018!