Veebikoolitus: “Montessori lähenemine esimesel eluaastal”

Koolituse aeg: 18. septembril 2021 kell 10:00–14:30 Zoomis + järelvaatamine.

Koolitaja: Eliisa Silmet

Korraldaja: Eesti Montessori Ühing

Koolitus “Montessori lähenemine esimesel eluaastal” on mõeldud lapseootel või alla aastaste lastega peredele ning loomulikult kõigile teistele, keda teema puudutab ning kes sooviksid sellest rohkem teada saada.

Koolitusel annab Eliisa Silmet ülevaate sellest, millele tähelepanu pöörata lapseootuse ja beebi sünni ajal ning kuidas valmistada ette oma kodu juba enne beebi sündi ja missuguseid muudatusi teha lapse kasvades, et kodune keskkond oleks lapse arengut ja iseseisvust soosiv. Koolitusel osaleja saab põhjaliku ülevaate sellest, milliseid tegevusi lapsele vastavalt tema arengule pakkuda. Oluline on ka ettevalmistatud täiskasvanu, kellel on piisavalt teadmisi mõistmaks oma last ja enda rolli tegelikku kaalu.

Eliisa peres kasvab kolm last vanuses 6, 4 ja 2 aastat. Ta on palju õppinud omal käel ja osalenud erinevatel Montessori meetodit tutvustavatel koolitustel. 2021. aasta kevadel lõpetas Eliisa AMI 0-3 vanuserühma juhendajakoolituse. Eliisa on üks Eesti Montessori Ühingu asutajaliikmetest ning panustab ühingu töösse, tehes koostööd kohalike vahenditootjatega. Ta on ka varem teinud lapsevanematele Montessori lähenemist tutvustavaid koolitusi ja töötubasid ning pakkunud peredele individuaalse nõustamise võimalust. Järgmiseks sammuks on avada Montessori Perekeskus.


Koolitus toimub täielikult Zoomi vahendusel. Koolitusel on võimalik osaleda otse või vaadata hiljem videosalvestust piiramatu aja jooksul.

Loe lähemalt ja soeta pääse koolitusele või soeta veebikoolitus koos "Montessori beebi" raamatuga.