Rahvusvaheline Montessori Kool

Rahvusvaheline Montessori Kool otsib

ASSISTENTI 3-7a rühma

Töö osalise koormusega, vajalik eesti ja vene keele oskus. Väljaõpe kohapeal, millest üks osa on koolitus, kuidas Montessori meetodi abil õpetada eesti keelt mitte-eestlastele. Augustis on võimalus kooli kulul osaleda Eestis toimuval AMI 3-6 assistendikursusel, mille läbimine on edukaks katseaja lõpuks. Lisaks võimalus osaleda aastaringselt erinevatel koolitustel, metoodilistel koosolekutel, konverentsidel.

Ootused kandideerijale:

  • Austus ja armastus laste vastu, kogemused lastega tegelemisel

  • Kõrge õppimisvõime

  • Elurõõmus ja aktiivne

  • Avatud ja kannatlik suhtleja

  • Kasuks tuleb näiteks loomingulise või käelise tegevuse läbiviimise kogemus, hea arvutikasutamise oskus. Vajalik inglise keele oskus.

Kandideerimiseks saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri, kus kirjeldad oma senist kogemust lastega töötamisel ja huvi Montessori pedagoogika vastu e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Info ja küsimused: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 5148445 (eesti keeles), +372 55910813 (vene keeles)